Arkadiusz Nestorowicz sędzią spotkania ze Skrą Częstochowa

Poznaliśmy obsadę sędziowską na 12. kolejkę II Ligi, w której Chojniczanka Chojnice zmierzy się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa. Arbitrem głównym tego meczu będzie Arkadiusz Nestorowicz z Międzyrzeca Podlaskiego. Spotkanie zaplanowano na piątek, 4 października, o godzinie 18:00.

Arkadiusza Nestorowicza będą wspierać sędziowie asystenci: Patryk Zielant oraz Julia Bukarowicz. Funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Mateusz Patla.

Arkadiusz Nestorowicz sędziował wcześniej jedno spotkanie Chluby Grodu Tura. Podczas 3. kolejki Beclic 2. Ligi zagraliśmy domowy mecz z Zagłębiem II Lubin, który zakończył się wygraną naszego zespołu 2:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 12. KOLEJKI BETCLIC 2. LIGI

4 października (piątek)

Skra Częstochowa — Chojniczanka Chojnice, godzina 18:00, sędzia Arkadiusz Nestorowicz (Międzyrzec Podlaski)
Wisła Puławy — Wieczysta Kraków, godzina 18:00, sędzia Karol Wójcik (Mińsk Mazowiecki)