Artur Aluszyk arbitrem głównym meczu z Olimpią Elbląg

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 33. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Olimpia Elbląg będzie Artur Aluszyk z Barlinka.

Asystentami sędziego będą Marcin Janawa i Artur Zakrzewski. Na arbitra technicznego meczu wyznaczony został Wojciech Płókarz.

Artur Aluszyk po raz ostatni sędziował mecz Chojniczanki jeszcze w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Tym ostatnim spotkaniem był mecz z GKS-em Bełchatów z rundy wiosennej sezonu 2019/20, który zakończył się remisem 1:1. Łącznie prowadził 14 spotkań Chojniczanki. Bilans Chluby Grodu Tura w tych meczach to 9 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 33. KOLEJKI:

14 maja (sobota):
Motor Lublin – Radunia Stężyca, godz. 17:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Śląsk II Wrocław – Ruch Chorzów, godz. 17:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS 1925 Kalisz, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

15 maja (niedziela):
Lech II Poznań – Sokół Ostróda, godz. 16:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg, godz. 17:15, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).