Artur Aluszyk sędzią meczu z Zagłębiem II Lubin

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 12. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Zagłębie II Lubin będzie Artur Aluszyk z Barlinka.

Asystentami sędziego będą Michał Gogolewski i Marek Bielanin. Na arbitra technicznego meczu wyznaczony został Marcin Boratyński.

Artur Aluszyk po raz ostatni sędziował mecz Chojniczanki w sezonie 2021/22. Tym ostatnim spotkaniem był mecz z Olimpią Elbląg, który zakończył się naszą wygraną 4:1. Łącznie prowadził 15 spotkań Chojniczanki. Bilans Chluby Grodu Tura w tych meczach to 10 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 12. KOLEJKI 2 LIGI

6 października (piątek):

ŁKS II Łódź – Kotwica Kołobrzeg, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań, godz. 18:00, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).
GKS Jastrzębie – Radunia Stężyca, godz. 20:30, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

7 października (sobota):

Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz, godz. 12:30, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz, godz. 15:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie II Lubin, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

8 października (niedziela):

Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg, godz. 16:15, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
KKS Kalisz – Polonia Bytom, godz. 18:45, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).