Do następnego meczu pozostało

Badanie opinii kibiców klubów Fortuna 1 Ligi

Rozpoczęła się kolejna edycja badania opinii kibiców klubów Fortuna 1 Ligi. Formularz stwarza kibicom możliwość oceny wybranych aspektów funkcjonowania klubów, a klubom i lidze dostarczy cenne informacje pod kątem przyszłych projektów kierowanych do piłkarskich fanów.

Do udziału w badaniu zachęcani są fani wszystkich klubów występujących w Fortuna 1 Lidze oraz pozostali sympatycy piłki nożnej śledzący pierwszoligowe zmagania. Ankieta została utworzona we współpracy z firmą Pentagon Research i dostępna jest pod adresem https://pentagononline.pl/ankieta/www/badanie-fanow-fortuna-1-ligi-2023.html. Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut.

Kibice, którzy odpowiedzą na jedno dodatkowe pytanie i wyrażą zgodę na udział w konkursie, będą mieli szanse na wygranie jeden z trzech oryginalnych piłek meczowych Fortuna 1 Ligi. 

Wśród pytań przewijają się kwestie związane z działaniem klubów, oglądaniem meczów w telewizji i internecie w formule pakietu w Polsat Box Go, jak i w systemie PPV. Dodatkowo poruszony został temat zainteresowania rozgrywkami oraz postrzeganiem ligi przez kibiców.

Badanie przeprowadzane jest przez Fortuna 1 Ligę we współpracy z firmą Pentagon Research. Badanie potrwa do 12 maja. 

Proudly made by