Do następnego meczu pozostało

Bartosz Ważyński i Damian Zawadzki dołączają do sztabu Chojniczanki

Miło nam przedstawić nowych członków sztabu pierwszego zespołu, którzy będą odpowiedzialni za kwestie medyczne. Do naszego zespołu dołączyli Bartosz Ważyński, który będzie pełnił funkcję masażysty i Damian Zawadzki w roli fizjoterapeuty.

 

Damian Zawadzki urodził się 17 lipca 1996 roku w Gnieźnie. Jest certyfikowanym terapeutą ortopedycznym w Rehasport. Przez ostatnie półtora sezonu pracował w Mieszku Gniezno. Współpracował również z Sokołem Ostróda.
Chojnice to idealny wybór na głodny wiedzy i rozwoju młody umysł. Mam nadzieję na owocną współpracę, dzięki której drużyna będzie mogła wspinać się w górę tabeli bez przeszkód zdrowotnych  – komentuje Damian Zawadzki.Bartosz Ważyński urodził się 22 stycznia 1999 roku w Chojnicach. Z naszym klubem był związany już wcześniej jako wychowanek Akademii Chojniczanki, a także zawodnik drugiego zespołu Chluby Grodu Tura. Ze sztabem medycznym Chojniczanki współpracował już wcześniej, będąc odpowiedzialnym za odnowę biologiczną. Docelowo ma również pomagać w Akademii Chojniczanki jako trener przygotowania motorycznego.

Przede mną nowe wyzwania i cele do zdobycia. Obserwując przez dwa i pół roku pracę sztabu medycznego i klubu, zyskałem pewne doświadczenie i ten czas pozwolił mi na to, żeby znaleźć się na stałe przy pierwszej druzynie – mówi Bartosz Ważyński.

Bartek, Damian – witamy w Chojniczance!

 

Proudly made by