Do następnego meczu pozostało

Beniamin Czajka dołącza do Chluby Grodu Tura

24-letni obrońca Beniamin Czajka podpisał kontrakt z Chojniczanką i w nadchodzącym sezonie 2024/2025 Betclic 2 Ligi będzie reprezentować Żółto-Biało-Czerwone barwy. Kontrakt został podpisany na rok z opcją przedłużenia.

Pochodzący z Bydgoszczy zawodnik spędził ostatnie trzy sezony w pierwszej lidze, gdzie grał między innymi dla Stomilu Olszyn, Skry Częstochowa oraz dla Wisły Płock. Na pierwszoligowych boiskach zagrał łącznie w 53 meczach, gdzie strzelił jedną bramką i zaliczył jedną asystę

Beniamin Czajka ma na swoim koncie 91 meczów, 2 bramki i 1 asystę. Na boisku spędził 7,248 minut.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Chojniczanki. Jestem gotowy na nowe wyzwania i zrobię wszystko, żeby w nadchodzącym sezonie pomóc drużynie osiągnąć jak najlepsze wyniki” – Beniamin Czajka

Beniamin to kolejny zawodnik, który ma już doświadczenie i sporo spotkań rozegranych na poziomie pierwszej ligi, a jednocześnie jest w takim wieku, że spokojnie może mocno rozwinąć swój potencjał — liczymy na to, że będzie mocnym punktem naszej obrony” — Damian Wróbel, Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Beniaminie, witamy w Chojniczance!

Nowa TURa 2.0

Proudly made by