Do następnego meczu pozostało

Błażej Szczepanek zawodnikiem Chojniczanki #nowaTURa

Nowym zawodnikiem Chojniczanki został Błażej Szczepanek. 22-letni ofensywny pomocnik podpisał z naszym klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Błażej Szczepanek urodził się 20 marca 2001 roku w Kielcach. Jest wychowankiem KKP Korona Kielce. W juniorskim okresie grał również w Progresie Kraków i Miedzi Legnica. Debiut w seniorskiej piłce to dla niego sezon 2018/19, gdy reprezentował Odrę Wodzisław Śląski. W 2019 roku przeniósł się na dwa sezony do Stali Rzeszów. W barwach klubu z Rzeszowa rozegrał 57 meczów i strzelił 3 gole. Sezon 2021/22 spędził już na boiskach Fortuna 1 Ligi. W Sandecji Nowy Sącz zagrał w 26 meczach i strzelił 3 gole. Ostatnio był zawodnikiem Miedzi Legnica, gdzie był włączony do pierwszego zespołu „Miedzianki”, ale w rozgrywkach Ekstraklasy nie zdołał zadebiutować. Regularnie grał za to w trzecioligowych rezerwach i w 24 spotkaniach zdobył 2 gole.

Błażej, witamy w Chojnicach!

Proudly made by