Do następnego meczu pozostało

Broda, van Huffel i Pląskowski w jedenastce 25. kolejki

Trzech zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz ze Śląskiem II Wrocław. Kamil Broda i Sam van Huffel trafili do jedenastki kolejki wg redakcji Sportize. Artur Pląskowski został wyróżniony przez tygodnik "Piłka Nożna". Gratulujemy!

 

Artur Pląskowski już po raz czwarty w sezonie został wyróżniony przez redakcję "Piłki Nożnej. Jak argumentują swój wybór – nadal zachwyca formą i regularnością. Strzelił gola, a także miał asystę drugiego stopnia w meczu z rezerwami Śląska.
Jedenastka PN: Frasik (Hutnik) – F. Wójcik (Motor), Nakrosius (Garbarnia), R. Szywacz (Ruch), Michalik (Stal), Poczobut (Stal), Kona (Wisła), Prokić (Stal), Feliks (Garbarnia), Pląskowski (Chojniczanka), Szczepan (Ruch)

Redakcja Sportize wyróżniła Kamila Brodę i Sama van Huffela. Kamil Broda już po raz drugi w tej rundzie trafia do jedenastki kolejki wg Sportize. Dla van Huffela to pierwsze takie wyróżnienie.

Proudly made by