Do następnego meczu pozostało

BS Czersk sponsorem meczu Chojniczanka – Olimpia Grudziądz

Bank Spółdzielczy w Czersku każdego dnia udowadnia, że zawsze jest blisko swoich klientów. Pomaga realizować wszelkie marzenia osób prywatnych, wspiera mądre inwestycje przedsiębiorców, pomaga rolnikom w osiąganiu jak najlepszych plonów oraz angażuje się w lokalne wydarzenia kulturalne i sportowe. Na co dzień dba o finanse, korzystając z innowacyjnych narzędzi i bezpiecznie zarządzając powierzanymi placówce pieniędzmi.

Działający od kilkudziesięciu lat Bank Spółdzielczy w Czersku posiada placówki w Czersku, Karsinie, Chojnicach i Rytlu – rzetelnie i z zaangażowaniem dbając o przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta. Oferuje produkty finansowe – kredyty, rachunki, karty, lokaty, ubezpieczenia i inne produkty, które są wsparciem w realizacji celów prywatnych i biznesowych. Wysoki poziom świadczonych usług bankowych oraz elastyczność, pomagają dopasować je do oczekiwań i potrzeb odbiorców.

Zaufanie, budowane przez lata, prężna współpraca z lokalną społecznością i nieustanne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że BS Czersk wyróżnia się na rynku bankowym w Polsce.

Proudly made by