Cennik biletów na sezon 2023/24. Nowe promocje!

Prezentujemy cennik biletów na sezon 2023/24.

Wprowadzone zostają nowe promocje oraz dodatkowa ulga dla osób powyżej 65 roku życia. Bardzo atrakcyjne cenowo są również karnety na cały sezon oraz rundę.

Sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz (Lech II Poznań – piątek, 28 lipca, godz. 19:30) zostanie uruchomiona od poniedziałku 24 lipca.

Bilet ulgowy przysługuje
  • kobietom;
  • uczniom szkół do 18 roku życia;
  • seniorom powyżej 65 roku życia
Bilet bezpłatny przysługuje
  • aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
  • dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet – konieczny odbiór „zerowego” biletu przed meczem!)

NOWE PAKIETY

– Bilet rodzinny „Rodzina Turów”. Cena za cały pakiet: 40 zł (minimum 3 osoby, maksimum 5 osób – 1 lub 2 rodziców + 1 osoba poniżej 13 roku życia + 1-2-3 osoby do 18 roku życia).

– Bilet dla paczki znajomych „Gromada Turów”. Cena wyjściowa za pakiet: 70 zł (minimum 4 osoby, maksimum 10 osób przy jednej transakcji. Powyżej 4 osób każdy kolejny bilet będzie kosztował 15 zł)

– Bilet dla grup zorganizowanych „Stado Turów”. Grupy powyżej 10 osób. Cena za bilet: 10 zł.
Termin zgłoszeń najpóźniej do 48h przed meczem. Rezerwacje pod adresem: bilet@mkschojniczanka.pl lub telefonicznie: 664 935 869

Sprzedaż pakietowa obowiązuje wyłącznie w przedsprzedaży lub w dniu meczu w Strefie Kibica. Sprzedaż pakietowa nie będzie prowadzona w kasach przed stadionem na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Przypominamy również, że zgodnie z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Chojniczanki:
– Bilet i/lub Karnet jest własnością osoby, której dane osobowe są przypisane
do danego dokumentu;
– Biletu i/lub Karnetu nie wolno odstępować ani odsprzedawać innym osobom
bez zgody Organizatora;
– Uprawnienia do wszelkich ulg będą weryfikowane przy wejściu na Stadion;
przez służby porządkowe. W przypadku braku dokumentów potwierdzających uprawnienia do ulgi kibic zostanie skierowany do Kasy w celu wykupienia Karnetu/Biletu w cenie normalnej;

WIĘCEJ NA TEMAT SPRZEDAŻY KARNETÓW