Chojniczanka – Chrobry Głogów 0:2 (0:1)

Chojniczanka wciąż bez zwycięstwa w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Nasz zespół przegrał z Chrobrym Głogów 0:2. Wynik otworzył Sebastian Steblecki zdobywając gola tuż przed przerwą. Druga połowa nie rozpoczęła się dobrze, bo od 50 minuty zespół trenera Tomasza Kafarskiego musiał grać w dziesiątkę. Drugą żółtą kartką ukarany został Łukasz Wolsztyński. Chwilę później goście zdobyli drugiego gola. Do siatki trafił Mateusz Bochnak.

3. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: CHOJNICZANKA – CHROBRY GŁOGÓW 0:2 (0:1)
0:1 – Sebastian Steblecki (44')
0:2 – Mateusz Bochnak (53')

CHOJNICZANKA: 31. Bartosz Neugebauer – 5. Mateusz Bartosiak, 47. Damian Byrtek, 25. Kacper Kasperowicz (46, 7. Adam Ryczkowski) – 11. Kamil Mazek (59, 10. Robert Janicki), 4. Paweł Czajkowski (83, 20. Szymon Stróżyński), 77. Łukasz Wolsztyński, 27. Filip Karbowy (74, 23. Bartłomiej Kalinkowski), 28. Michał Mikołajczyk – 17. Tomasz Mikołajczak (59, 9. Patryk Tuszyński), 30. Szymon Skrzypczak.

CHROBRY: 22. Karol Dybowski – 13. Jakub Kuzdra (53, 29. Paweł Tupaj), 31. Oliver Práznovský, 5. Mavroudís Bouga?dis, 11. Artur Bogusz – 7. Mateusz Bochnak (84, 99. Miłosz Jóźwiak), 8. Jaka Kolenc, 16. Robert Mandrysz, 71. Sebastian Steblecki (63, 25. Patryk Kusztal), 77. Dawid Hanc (84, 20. Eryk Pieczarka) – 10. Rafał Wolsztyński.

żółte kartki: Mikołajczak, Ł.Wolsztyński – Kuzdra, Steblecki.
czerwona kartka: Łukasz Wolsztyński (50' – druga żółta).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).