Chojniczanka – Garbarnia Kraków 1:3

Chojniczanka przegrała z Garbarnią Kraków 3:1. Do przerwy żółto-biało-czerwoni przegrywali 1:0, a na listę strzelców wpisał się Michał Feliks. W drugiej połowie Garbarnia podwyższyła prowadzenie po golu Daniela Morysa z rzutu karnego. Chojniczanka szybko zdobyła gola kontaktowego, a jego autorem był Marcin Grolik. W 84 minucie wynik ustalił Michał Feliks.

14. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: CHOJNICZANKA – GARBARNIA KRAKÓW 1:3 (0:1)
0:1 – Michał Feliks (33')
0:2 – Daniel Morys (70' – z rzutu karnego)
1:2 – Marcin Grolik (73')
1:3 – Michał Feliks (84')

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda – 3. Marcin Grolik, 45. Damian Byrtek (46, 5. Mateusz Bartosiak), 25. Kacper Kasperowicz (46, 20. Michał Grobelny) – 31. Sebastian Olszewski, 8. Sam van Huffel, 10. Maciej Kona (79, 4. Paweł Czajkowski), 77. Łukasz Wolsztyński (14, 17. Tomasz Mikołajczak), 11. Kamil Mazek – 30. Szymon Skrzypczak (79, 7. Artur Pląskowski), 91. Mateusz Klichowicz.

GARBARNIA: 1. Dorian Frątczak – 98. Bartłomiej Purcha, 5. Mateusz Bartków, 31. Donatas Nakrošius, 11. Daniel Morys – 99. Michał Feliks (90, 15. Grzegorz Marszalik), 6. Mateusz Duda, 29. Kacper Duda (81, 9. Jakub Kuczera), 53. Wiktor Szywacz, 19. Bartłomiej Korbecki (58, 7. Wojciech Słomka) – 8. Michal Klec.

żółte kartki: Van Huffel, Olszewski, Bartosiak, Mikołajczak – Szywacz, Nakrošius, K.Duda, Morys, Słomka.