Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka – GKS Jastrzębie 1:0

Chojniczanka zgarnia kolejny komplet punktów przed własną publicznością. I w sumie słowo zgarnia, można tutaj zastąpić określeniem wyrywa, bo nie było to najłatwiejsze zwycięstwo naszego zespołu. Gola na wagę trzech punktów zdobył Grzegorz Szymusik, który trafia do siatki w trzecim ligowym meczu z rzędu. Drużyna GKS-u nie wykorzystała rzutu karnego w 54 minucie spotkania (strzał Ricardo Vaza poszybował nad poprzeczką). Goście kończyli mecz w dziewiątkę, po dwóch czerwonych kartkach. W Chojniczance przedwcześnie boisko musiał opuścić za to Czesław Raburski, który w doliczonym czasie gry ujrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

14. KOLEJKA 2 LIGA: CHOJNICZANKA – GKS JASTRZĘBIE 1:0
1:0 – Grzegorz Szymusik (43′)

CHOJNICZANKA: 29. Damian Primel – 26. Czesław Raburski, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 54. Grzegorz Szymusik – 79. Marcin Kozina (80, 80. Dominik Banach), 34. Damian Nowacki, 10. Wojciech Szumilas (57, 6. Oskar Paprzycki), 77. Antoni Prałat, 98. Peter Kolesár (57, 9. Piotr Giel) – 17. Tomasz Mikołajczak (74, 7. Błażej Szczepanek).

GKS JASTRZĘBIE: 1. Grzegorz Drazik – 17. Karol Fietz (65, 11. Szymon Kiebzak), 7. Przemysław Lech, 4. Sebastian Rogala, 47. Konrad Kargul-Grobla – 27. Bartosz Boruń, 22. Szymon Matuszek (46, 18. Michał Bednarski), 6. Szymon Maszkowski, 23. João Guilherme (76, 8. Kamil Jadach), 14. Ricardo Vaz (65, 10. Farid Ali) – 19. Kacper Zych.

żółte kartki: Szumilas, Kolesár, Boczek, Primel, Raburski – João Guilherme, Ricardo Vaz, Lech, Kargul-Grobla, Bednarski.
czerwone kartki: Czesław Raburski (90′ – za drugą żółtą) – Kacper Zych (60′ – brutalny faul), Przemysław Lech (85′ – faul taktyczny).
sędziował: Aleksander Borowiak (Poznań).
widzów: 918

Proudly made by