Chojniczanka – Hutnik Kraków 3:2 (0:1)

Spora dawka emocji przy Mickiewicza 12! Chojniczanka pokonuje Hutnika Kraków 3:2 i ponownie odwraca losy meczu w drugiej połowie. Do przerwy goście z Krakowa prowadzili 1:0, po golu Krzysztofa Świątka w 4 minucie spotkania. Chojniczanka długo szukała sposobu na złamanie defensywy rywali i ta sztuka udała się na początku drugiej połowy. Faulowany w polu karnym Michał Mikołajczyk i rzut karny na gola zamienia Artur Pląskowski. W 70 minucie żółto-biało-czerwonych na prowadzenie wyprowadził Sam van Huffel. W 88 minucie drużynie Hutnika udało się doprowadzić do remisu. Gola strzelił Krystian Lelek. Ten wynik nie utrzymał się długo, bo minutę później zwycięskiego gola zdobył Sebastian Olszewski.

26. KOLEJKA EWINNER 2 LIGI: CHOJNICZANKA – HUTNIK KRAKÓW 3:2 (0:1)
0:1 – Krzysztof Świątek (4')
1:1 – Artur Pląskowski (47' – z rzutu karnego)
2:1 – Sam van Huffel (70')
2:2 – Krystian Lelek (88')
3:2 – Sebastian Olszewski (90')

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda –  3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 20. Michał Grobelny (90, 5. Mateusz Bartosiak) – 31. Sebastian Olszewski, 8. Sam van Huffel (90, 45. Mateusz Cegiełka), 4. Paweł Czajkowski, 77. Łukasz Wolsztyński (68, 27. Filip Karbowy), 28. Michał Mikołajczyk – 7. Artur Pląskowski (78, 91. Mateusz Klichowicz), 30. Szymon Skrzypczak (68, 17. Tomasz Mikołajczak).

HUTNIK: 1. Bartłomiej Frasik – 23. Szymon Stasik (46, 17. Adrian Basta), 45. Daniel Hoyo-Kowalski, 19. Adrian Jurkowski, 2. Tomasz Jaklik – 44. Mateusz Wyjadłowski (73, 28. Michał Kitliński), 25. Patryk Kieliś (85, 14. Samuel Łapczyński), 77. Kacper Andrzejewski, 7. Krzysztof Świątek (46, 11. Dominik Zawadzki), 98. Elorhan (67, 12. Krystian Lelek) – 16. Sławomir Chmiel.

żółte kartki: Grobelny – Stasik, Świątek, Hoyo-Kowalski, Zawadzki.