Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka II – Gedania Gdańsk 0:2

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Gedanią Gdańsk 0:2 w meczu 16. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Żółto-biało-czerwoni spędzą zimę na 11 pozycji w tabeli.

 
Kolejny raz stajemy się ofiarami własnych niewykorzystanych szans. Musimy zacząć strzelać gdy mamy okazje i wyzbyć się niewymuszonych błędów, dzięki którym nasi przeciwnicy wychodzą na prowadzenie. Przed nami długi okres przygotowawczy – wiemy co chcemy osiągnąć i aby do tego doprowadzić musimy być jeszcze lepsi – relacjonował spotkanie trener Piotr Ciołkowski.
 
16. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – GEDANIA GDAŃSK 0:2 (0:0)
0:1Michał Gajewski (63')
0:2 – Bartosz Zalewski (77')
 
CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Krystian Ryfa – Mateusz Kołtonowski, Marcin Trojanowski, Szymon Galikowski (60' Michał Marszałkiewicz), Mateusz Cegiełka, Kacper Madej (70' Kacper Sztuka), Sebastian Olszewski (54' Czesław Raburski) – Szymon Emche (80' Bwanga)
 
Proudly made by