Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka – KKS Kalisz 2:1 (2:0)

Chojniczanka wygrywa z KKS-em Kalisz 2:1. Wynik otworzył Mateusz Cegiełka przepięknym strzałem z 30 metrów. 3 minuty później na listę strzelców wpisał się Tomasz Mikołajczak, który po pięknej akcji i asyście Filipa Karbowego podwyższył prowadzenie dla Chojniczanki. W drugiej połowie KKS mocniej przycisnął Chojniczankę czego efektem był gol Piotra Giela w 55 minucie spotkania. Pomimo kilku groźnych sytuacji gości, świetnie w bramce spisywał się Kamil Broda i żółto-biało-czerwoni utrzymali prowadzenie już do samego końca.

17. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: CHOJNICZANKA – KKS KALISZ 2:1 (2:0)
1:0 – Mateusz Cegiełka (28')
2:0 – Tomasz Mikołajczak (31')
2:1 – Piotr Giel (55')

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda – 3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 20. Michał Grobelny (90, 31. Sebastian Olszewski) – 11. Kamil Mazek (69, 5. Mateusz Bartosiak), 77. Łukasz Wolsztyński (60, 8. Sam van Huffel), 45. Mateusz Cegiełka, 27. Filip Karbowy (90, 4. Paweł Czajkowski), 28. Michał Mikołajczyk – 17. Tomasz Mikołajczak, 30. Szymon Skrzypczak (69, 91. Mateusz Klichowicz).

KKS: 1. Maciej Krakowiak – 37. Nikodem Zawistowski (84, 16. Bartłomiej Putno), 3. Mateusz Gawlik, 26. Filip Kendzia, 8. Mateusz Mączyński, 77. Daniel Kamiński (76, 71. Kamil Koczy) – 24. Mateusz Wysokiński, 23. Adrian Łuszkiewicz (67, 6. Andrzej Kaszuba), 11. Michał Borecki, 99. Piotr Giel – 9. Mateusz Majewski (67, 7. Bartłomiej Maćczak).

żółte kartki: Grolik, Grobelny, Cegiełka – Wysokiński, Łuszkiewicz, Giel, Kamiński.
sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).