Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka – Kotwica Kołobrzeg 0:0

Czwarty sparing, trzeci remis. W sobotę Chojniczanka gościła w Szczecinku, gdzie zmierzyła się z Kotwicą Kołobrzeg. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Od początku spotkania to zespół trenera Krzysztofa Brede starał się utrzymywać długo przy piłce i cierpliwie budować swoje ataki. Było dużo walki, zaangażowania, ale konkretnych sytuacji bramkowych brakowało z jednej jak i drugiej strony. W pierwszej części gry, Chojniczanka miała okazje do zdobycia gola m.in. po dośrodkowaniu aktywnego Błażej Szczepanka, który zagrał do Kacpra Korczyca. Wychowanek Chojniczanki zdecydował się na strzał, a piłka poleciała tuż obok bramki. Następnie swoje szanse miał Piotr Giel. Nowy napastnik Chluby Grodu Tura najpierw skutecznie zgubił defensywę Kotwicy, ale później nie udało mu się zachować równowagi. W końcówce pierwszej połowy w zamieszaniu w polu karnym, Giel mógł z bliskiej odległości pokonać bramkarza rywali.

W drugiej połowie korzystniejszą sytuację do zdobycia gola miał zespół Kotwicy. Dokładnie to Olafowi Nowakowi nie udało się z bliskiej odległości pokonać Sebastiana Szabłowskiego. Szczelnie broniąca defensywa Chojniczanki, nie dopuszczała rywala do pola karnego, a zagrożenie najczęściej padało po strzałach z dystansu. Natomiast w naszych szeregach o gola mógł pokusić się Sebastian Szczytniewski oraz Mateusz Meyer, ale obaj przy swoich akcjach wybrali złe rozwiązania i zawiodła finalizacja.

CHOJNICZANKA: Damian Primel (67′ Sebastian Szabłowski) – Czesław Raburski (62′ Maciej Kiełkucki), Sebastian Golak (62′ Kacper Kasperowicz), Tomasz Boczek (49′ Jakub Goliński), Sebastian Szczytniewski – Kacper Korczyc (46′ Dominik Pawłowski), Ariel Borysiuk (75′ Mateusz Meyer), Oskar Paprzycki (62′ Konrad Formela, 80′ Adam Stefański), Tomasz Mikołajczak (46′ Jakub Karbownik), Błażej Szczepanek (53′ Damian Nowacki) – Piotr Giel (56′ Antoni Prałat, 85′ Kacper Skonieczny)

Proudly made by