Chojniczanka – Kotwica Kołobrzeg 1:1 (1:0)

Podział punktów w hicie 4. kolejki 2 Ligi. Chojniczanka zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg 1:1. Wynik otworzył Damian Nowacki w 7 minucie spotkania. Wyrównanie ze strony gości nastąpiło w drugiej połowie. Sędzia Pelka wskazał na jedenasty metr, a rzut karny pewnie na gola zamienił Michał Cywiński. Od 71 minuty podopieczni trenera Krzysztofa Brede byli zmuszeni walczyć w dziesiątkę. Czerwoną kartkę za faul ujrzał Andrias Edmundsson.

4. KOLEJKA 2 LIGA: CHOJNICZANKA – KOTWICA KOŁOBRZEG 1:1 (1:0)
1:0 – Damian Nowacki (7′)
1:1 – Michał Cywiński (66′ – z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA: 29. Damian Primel – 26. Czesław Raburski, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 19. Sebastian Szczytniewski – 98. Peter Kolesár (73, 4. Sebastian Golak), 16. Ariel Borysiuk (45, 7. Błażej Szczepanek; 67, 17. Tomasz Mikołajczak), 6. Oskar Paprzycki, 34. Damian Nowacki, 80. Dominik Banach (67, 79. Marcin Kozina) – 9. Piotr Giel (73, 54. Grzegorz Szymusik).

KOTWICA: 1. Oskar Pogorzelec – 7. Łukasz Kosakiewicz, 52. Jakub Rzeźniczak, 19. Sebastian Murawski, 4. Cezary Polak – 77. Tafara Madembo, 8. Jakub Żubrowski, 10. Michał Cywiński (66, 99. Olaf Nowak), 24. Filipe Oliveira, 11. Tomasz Kaczmarek (66, 25. Jonathan Júnior) – 9. Filip Kozłowski.

żółte kartki: Borysiuk, Primel, Mikołajczak, Boczek, Paprzycki – Rzeźniczak, Żubrowski, Polak.
czerwona kartka: Andrias Edmundsson (71′).
sędziował: Maciej Pelka (Poznań).