Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka przedłuża współpracę z agencją fotograficzną Press Focus

Chojniczanka Chojnice oraz agencja fotograficzna Press Focus przedłużają umowę na sezon 2024/2025 2 Ligi.

Po owocnej współpracy w czasie sezonu 2023/2024 2 Ligi, fotoreporterzy ogólnopolskiej agencji będą dokumentować mecze Chojniczanki Chojnice w nadchodzących rozgrywkach.

Agencja powstała w 2009 roku, a jej założycielami są Norbert Barczyk oraz Łukasz Laskowski, którzy w przeszłości pracowali w „Przeglądzie Sportowym” oraz w dzienniku „Sport”. Press Focus oferuje bogate archiwum zdjęć sportowych — w tym z Mistrzostw Europy i Świata w piłce nożnej. Współpracuje z zagranicznymi agencjami, dzięki czemu w bazie znajdziemy zdjęcia z ligi niemieckiej, francuskiej czy też angielskiej.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne przedsięwzięcia!

Proudly made by