Chojniczanka – Radunia Stężyca 5:1 (4:1)

Jak wygrywać to różnicą czterech bramek. Wynikiem 5:1 zakończyło się środowe starcie z Radunią Stężyca. Strzelanie rozpoczął Artur Pląskowski. Następnie do siatki trafiali – Szymon Skrzypczak i Łukasz Wolsztyński. W 40 minucie ładnym strzałem popisał się Wojciech Łuczak, ale było to jedyne trafienie dla zespołu ze Stężycy. Przed przerwą przepięknego gola zdobył jeszcze Szymon Skrzypczak wpisując się tego dnia po raz drugi na listę strzelców. W drugiej połowie wynik ustalił Mateusz Klichowicz.

4. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: CHOJNICZANKA – RADUNIA STĘŻYCA 5:1 (4:1)
1:0 – Artur Pląskowski (18')
2:0 – Szymon Skrzypczak (31')
3:0 – Łukasz Wolsztyński (39')
3:1 – Wojciech Łuczak (40')
4:1 – Szymon Skrzypczak (45')
5:1 – Mateusz Klichowicz (66')

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda – 3. Marcin Grolik, 5. Mateusz Bartosiak, 20. Michał Grobelny – 31. Sebastian Olszewski (81, 9. Szymon Emche), 10. Maciej Kona, 11. Kamil Mazek (72, 45. Mateusz Cegiełka), 77. Łukasz Wolsztyński (72, 14. Adrian Rakowski), 28. Michał Mikołajczyk (63, 47. Damian Byrtek) – 7. Artur Pląskowski, 30. Szymon Skrzypczak (63, 91. Mateusz Klichowicz).

RADUNIA: 12. Kacper Czajkowski – 13. Kuba Lizakowski (83, 5. Nikodem Potrac), 2. Dmytro Baszłaj, 4. Przemysław Szur, 9. Paweł Wojowski – 20. Michał Miller (67, 11. Dawid Retlewski), 27. Jakub Letniowski (50, 10. Radosław Stępień), 8. Sebastian Deja, 77. Wojciech Łuczak, 21. Wojciech Fadecki (46, 23. Damian Piotrowski) – 28. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Bartosiak – Fadecki, Stępień.