Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

Po krótkich urlopach, piłkarze i sztab szkoleniowy Chojniczanki wrócili do klubu i od poniedziałku 13 czerwca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

 

W treningu wzięło udział 29 zawodników. Od pierwszego dnia przygotowań są z nami nowi zawodnicy Chluby Grodu Tura – Wojciech Błyszko, Robert Janicki i Bartłomiej Kalinkowski. Sztab szkoleniowy w tym tygodniu będzie również obserwował zawodników testowanych oraz wyróżniających się piłkarzy drugiego zespołu Chojniczanki. W gronie testowanych znaleźli się: Mikołaj Reclaf (bramkarz, rocznik 2003, ostatnio GKS Jastrzębie), Sebastian Golak (obrońca, rocznik 1999, ostatnio Sokół Kleczew), Paskal Polonski (pomocnik, rocznik 2002, ostatnio Hamburger SV), Mateusz Ciapa (pomocnik, rocznik 1999, ostatnio VfB Lübeck) i Igor Jankowski (napastnik, rocznik 2002, Bałtyk Gdynia). Z drużyny rezerw Chojniczanki, na trening zaproszeni zostali: Szymon Galikowski, Czesław Raburski, Kacper Sztuka, Adam Stefański, Szymon Zimnicki. Z wypożyczenia do Bałtyku Koszalin wrócił bramkarz Jakub Banach.

KADRA NA PIERWSZYM TRENINGU
BRAMKARZE
: Jakub Banach, Mikołaj Reclaf
OBROŃCY: Mateusz Bartosiak, Wojciech Błyszko, Sebastian Golak, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz, Michał Mikołajczyk, Sebastian Olszewski
POMOCNICY: Mateusz Cegiełka, Mateusz Ciapa, Paweł Czajkowski, Konrad Formela, Szymon Galikowski, Robert Janicki, Bartłomiej Kalinkowski, Filip Karbowy, Mateusz Koniuszy, Kamil Mazek, Paskal Polonski, Czesław Raburski, Kacper Sztuka, Adam Stefański, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Szymon Zimnicki
NAPASTNICY: Igor Jankowski, Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak

W zajęciach zabrakło Damiana Byrtka i Davida Niepsuja, którzy kończą rehabilitację po urazach oraz Daniela Ściślaka, którego wypożyczenie z Górnika Zabrze zostało zakończone.

Proudly made by