Chojniczanka – Wisła Puławy 1:1 (0:1)

Remis wywalczony w samej końcówce. Chojniczanka zremisowała z Wisłą Puławy 1:1. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej dla naszego zespołu, który już od 13 minuty musiał gonić wynik. Gol Dawida Retlewskiego wyprowadził gości na prowadzenie. Wisła od 51 minuty grała w osłabieniu, po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce Łukasza Wiecha. Wyrównanie nastąpiło w ostatniej minucie spotkania. Gola na wagę punktu zdobył Alef Firmino.

18. KOLEJKA 2 LIGA: CHOJNICZANKA – WISŁA PUŁAWY 1:1 (0:1)
0:1 – Dawid Retlewski (13′)
1:1 – Alef Firmino (97′)

CHOJNICZANKA: 29. Damian Primel – 54. Grzegorz Szymusik (40, 26. Czesław Raburski), 4. Sebastian Golak, 8. Tomasz Boczek (81, 80. Dominik Banach), 19. Sebastian Szczytniewski (82, 91. Kacper Korczyc) – 7. Błażej Szczepanek (71, 98. Peter Kolesár), 34. Damian Nowacki, 10. Wojciech Szumilas, 35. Tomasz Mikołajczak, 77. Antoni Prałat (82, 11. Alef Firmino) – 9. Piotr Giel.

WISŁA: 1. Paweł Łakota – 88. Jan Flak, 18. Łukasz Wiech, 3. Radosław Seweryś, 17. Danian Pawłas – 16. Janusz Nojszewski (82, 8. Kamil Kumoch), 74. Przemysław Skałecki, 10. Robert Janicki (59, 99. Karol Noiszewski), 26. Damian Kołtański, 91. Mateusz Klichowicz (68, 7. Krystian Puton) – 11. Dawid Retlewski.

żółte kartki: Szczytniewski, Boczek – Wiech, Skałecki, Noiszewski, Łakota.
czerwone kartki: Łukasz Wiech (51′ – druga żółta kartka), Przemysław Skałecki (po meczu – druga żółta kartka)