Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka włącza się do akcji pomocy dla Zosi z Wałdowa

Chojniczanka włącza się do akcji pomocy dla Zosi z Wałdowa. Już podczas dwóch najbliższych meczów (7 maja, 19:30 – Pogoń Grodzisk Mazowiecki i 15 maja, 17:15 – Olimpia Elbląg) przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy z której dochód w całości zostanie przeznaczony na terapię genową w walce z SMA i leczenie Zosi Szcześniewskiej z Wałdowa.

 

Już niebawem uruchomimy także unikatowe licytacje. Koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe lub stronę internetową, gdzie będziemy informować o nowych licytacjach.

Zosia cierpi na SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Bez leczenia takie dzieci jak ona umierały kiedyś przed drugim rokiem życia! Dziś medycyna daje im szansę – walczymy o ratunek dla Zosi! Szansą dla Zosi jest terapia genowa, na którą udało się już uzbierać tylu dzieciom. Ścigamy się nie tylko z chorobą, która atakuje naszą córeczkę, ale i z czasem… Prosimy o pomoc! Nasza córeczka Zosia urodziła się 27 marca 2021 roku, w 36. tygodniu ciąży. Początkowo nic nie zwiastowało tragedii… Przywitaliśmy na świecie zdrowe dziecko – tak nam się wydawało. […] SMA, rdzeniowy zanik mięśni – ta straszna myśl pojawiała się gdzieś z tyłu głowy, ale odganialiśmy ją od siebie, nie wierząc, że sprawdzi się najgorszy możliwy scenariusz… 1 kwietnia, w Prima Aprilis, przyszły wyniki badań. Oddalibyśmy wszystko, całe życie, żeby to był okrutny żart. Otrzymaliśmy wyrok – SMA… Nasza malutka córeczka choruje na nieuleczalną, genetyczną chorobę… Jej mięśnie słabną i powoli umierają. Dzieci, chore na najcięższą postać tej choroby, stopniowo tracą zdolność ruchu, połykania, mówienia, a potem oddychania… Bez leczenia po prostu umierają – czytamy na stronie siepomaga.pl, gdzie przeprowadzana jest internetowa zbiórka pieniędzy.
 

ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA SIEPOMAGA.PL

LICYTACJE

FACEBOOKOWY PROFIL AKCJI

 

Proudly made by