Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka wyjedzie na obóz do Opalenicy

W planie przygotowań Chojniczanki do rundy wiosennej eWinner 2 Ligi doszło do istotnej zmiany. W środę 9 lutego nasza drużyna uda się na czterodniowy obóz do Hotelu Remes Sport & Spa w Opalenicy.

 

W pierwszy dzień obozu żółto-biało-czerwoni zagrają z trzecioligowym Zawiszą Bydgoszcz. Wyjazdowy mikrocykl treningowy zostanie podsumowany sobotnim sparingiem z liderem wielkopolskiej IV Ligi – Unią Swarzędz.

Utrudnienia związane z korzystaniem z boiska na Modraku zmusiły nas do poszukania obiektu na którym istnieje możliwość trenowania w optymalnie najlepszych warunkach. Z kolei piątkowy mecz kontrolny z drugoligowcem z Danii pokazał, jak dobrze wyglądają boiska w Opalenicy. Stąd pomysł zorganizowania mini-zgrupowania. Bardzo się cieszę, że z ogromną wyrozumiałością do tematu podszedł zarząd naszego klubu, który od samego początku zimowych przygotowań stwarza nam optymalne warunki do przygotowania do rundy wiosennej. W dodatku okazuje się, że nie trzeba lecieć do Turcji, aby przygotowywać się na naturalnych murawach – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Do inauguracji rundy wiosennej pozostały niecałe trzy tygodnie. Chojniczanka rozegrała jak dotąd pięć sparingów i ma już za sobą obóz we Władysławowie-Cetniewie. Pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrany zostanie w Stężycy z Radunią. Termin spotkania nie jest jeszcze znany.

Proudly made by