Do następnego meczu pozostało

Chojniczanka z trzecim zespołem!

Chluba Grodu Tura z dumą informuje, że w nadchodzącym sezonie 2024/2025 w rozgrywkach mistrzowskich klasy A Podokręgu Słupskiego zagra MKS Chojniczanka 1930 III Chojnice.

Klub złożył do Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wniosek z prośbą o możliwość gry drużyny w rozgrywkach seniorskich, zamiast jak dotychczas w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej A1. Komisja do spraw rozgrywek Podokręgu Słupskiego z upoważnienia Zarządu Pomorskiego ZPN wyraziła zgodę na udział naszego trzeciego zespołu w rozrywkach w sezonie 2024/2025.

Zespół będzie złożony z zawodników urodzonych w latach 2006-2008, a trenerem będzie Artur Fryś. Zawodnicy, którzy będą się wyróżniać swoimi umiejętnościami, będą mogli liczyć na grę w drugim zespole Chojniczanki, który obecnie występuje w IV Lidze Pomorskiej.

W sezonie 2024/25 drużyna Juniora A Chojniczanki będzie rywalizowała na poziomie seniorskim. Nasz zespół został zgłoszony do rozgrywek A klasy oraz regionalnego Pucharu Polski. Jestem przekonany, że współzawodnictwo na tym szczeblu rozgrywek pomoże naszym młodym zawodnikom zdobyć nowe doświadczenia sportowe. Największym problemem może być fizyczność, ale wierzę, że dzięki umiejętnościom techniczno-taktycznym znakomicie poradzimy sobie na poziomie klasy A. Nadrzędnym celem jest jednak rozwój indywidualny i włączanie wyróżniających się chłopców do II drużyny Chojniczanki występującej na poziomie IV Ligi” – Trener III zespołu Chojniczanki, Artur Fryś.

Wszystkich zawodników z roczników 2006-2008 chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności i dołączenia do drużyny, zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 500 285 738.

Proudly made by