Do następnego meczu pozostało

Coffeejoy Partnerem Chojniczanki

Coffeejoy to wyjątkowe miejsce na lokalnej mapie. Szczęście zamknięte w wyselekcjonowanych ziarnach kawy i aromatycznych liściach herbaty znajdą tu wszyscy ci, którzy cenią sobie niepowtarzalny smak i niebywałą jakość. Naszym marzeniem jest podarowanie kawoszom i miłośnikom herbaty codziennych momentów przyjemności z kubkiem gorącego napoju, w których czas się zatrzymuje i istnieje tylko tu i teraz. To my wprowadziliśmy kawę TurKawka na chojnicki rynek. Dzięki niej chcemy promować nasz region w każdym zakątku świata! W Naszej ofercie znajdziecie nie tylko doskonałą, aromatyczną kawę, ale także wyjątkowe zestawy prezentowe. Dzięki możliwości personalizacji etykiet oraz zestawów prezentowych, klienci mogą tworzyć upominki, które będą wspaniałą wizytówką promującą ich firmę.

Nasi Partnerzy i Sponsorzy mają przyjemność kosztować kaw Coffeejoy podczas meczów pierwszej drużyny. A już niedługo do sprzedaży w Strefie Kibica Chojniczanki trafią pierwsze personalizowane zestawy klubowe.

Coffeejoy dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by