Do następnego meczu pozostało

Czesław Raburski wypożyczony do Polonii Lidzbark Warmiński

Czesław Raburski będzie reprezentował w nadchodzącym sezonie trzecioligową Polonię Lidzbark Warmiński. Umowa transferu czasowego 20-letniego obrońcy będzie obowiązywać do lipca 2025 roku.

Czesław Raburski urodził się 23 września 2003 roku. Pochodzący z Malborka zawodnik trafił do Chojniczanki w sezonie 2019/20 z Pomezanii Malbork. Wcześniej reprezentował również barwy Concordii Elbląg, Olimpii Elbląg, Żuław Nowy Dwór Gdański czy AP Malbork. Raburski najpierw regularnie grał w najstarszych zespołach Akademii Chojniczanki oraz w drużynie rezerw. W 2022 roku został włączony do pierwszego zespołu Chluby Grodu Tura, a w kwietniu 2023 zadebiutował w oficjalnym spotkaniu w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. W sumie rozegrał dla naszego zespołu 40 spotkań i zaliczył 3 asysty.

Czesiu, życzymy powodzenia!

Proudly made by