Damian Gawęcki arbitrem głównym meczu z Resovią

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 31. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Resovia – Chojniczanka będzie Damian Gawęcki z Kielc

Asystentami głównego arbitra będą Maciej Majewski i Dominik Wrona. Na sędziego technicznego wyznaczony został Aleksander Kozieł. Sędzią VAR będzie Grzegorz Kawałko, a AVAR Marcin Szczerbowicz.

Damian Gawęcki prowadził jeden mecz Chojniczanki. W sezonie 2020/21 był arbitrem meczu z Lechem II Poznań, który zakończył się wygraną Chluby Grodu Tura 3:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 31. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

12 maja (piątek):

Skra Częstochowa – Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 20:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

13 maja (sobota):

GKS Katowice – Puszcza Niepołomice, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Arka Gdynia – Ruch Chorzów, godz. 17:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Odra Opole – Stal Rzeszów, godz. 20:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

14 maja (niedziela):

Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź, godz. 12:40, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Tychy – Chrobry Głogów, godz. 15:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Resovia – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

15 maja (poniedziałek):

Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).