Damian Gawęcki arbitrem głównym meczu z Wisłą Puławy

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 1 kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Wisła Puławy – Chojniczanka będzie Damian Gawęcki z Kielc.

Asystentami głównego arbitra będą Grzegorz Olejarczyk i Dominik Wrona. Na sędziego technicznego wyznaczony został Karol Wójcik.

Damian Gawęcki prowadził dwa mecze Chojniczanki. W sezonie 2020/21 był arbitrem meczu z Lechem II Poznań, który zakończył się wygraną Chluby Grodu Tura 3:0. Natomiast w ubiegłych rozgrywkach, był głównym rozjemcą przegranego 1:3 meczu z Resovią Rzeszów.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 1. KOLEJKI 2 LIGA

21 lipca (piątek):
Pogoń Siedlce – ŁKS II Łódź, godz. 17:00, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

22 lipca (sobota):
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom, godz. 14:15, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Hutnik Kraków – Skra Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola, godz. 18:00, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).
Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
KKS Kalisz – Radunia Stężyca, godz. 19:25, sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).

23 lipca (niedziela):
Stomil Olsztyn – Zagłębie II Lubin, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).