Damian Krumplewski arbitrem głównym meczu z Hutnikiem Kraków

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski. Arbitrem głównym środowego starcia z Hutnikiem Kraków będzie Damian Krumplewski z Mrągowa.

Asystentami na linii będą natomiast Krystian Mucha i Damian Sadowski.

Damian Krumplewski prowadził dwa mecze Chojniczanki. Wszystkie rozegrane zostały w poprzednim sezonie i były to wygrane mecze ze Stalą Rzeszów i Motorem Lublin.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE RUNDY WSTĘPNEJ FORTUNA PUCHARU POLSKI
26 lipca (wtorek):

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, godz. 19:20, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

27 lipca (środa):

Lech II Poznań – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Sokół Ostróda, godz. 18:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Radunia Stężyca – Wisła Puławy, godz. 18:00, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin).
Stal Rzeszów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 19:00, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków, godz. 19:30, sędzia: Damian Krumplewski (Mrągowo).