Damian Krumplewski arbitrem głównym meczu z Motorem Lublin

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 28. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Motor Lublin będzie Damian Krumplewski z Olsztyna.

Asystentami sędziego będą Łukasz Sikora i Marcin Sadowski. Arbitrem technicznym meczu został Patryk Gryckiewicz.

Damian Krumplewski prowadził jedno spotkanie z udziałem Chojniczanki. To było grudniowe spotkanie ze Stalą Rzeszów, zakończone przekonującą wygraną Chluby Grodu Tura 3:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 28. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

15 kwietnia (piątek):
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce, godz. 19:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).

16 kwietnia (sobota):
Wigry Suwałki – Hutnik Kraków, godz. 13:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy, godz. 14:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Radunia Stężyca – Znicz Pruszków, godz. 15:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin, godz. 17:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań, godz. 17:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Stal Rzeszów – Ruch Chorzów, godz. 19:45, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce) – TV