Damian Krumplewski sędzią głównym spotkania Chojniczanki z Sandecją

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecz 30. kolejki 2 Ligi pomiędzy Chojniczanką a Sandecją Nowy Sącz. Arbitrem głównym spotkania będzie Damian Krumplewski z Mrągowa.

Asystentami sędziego głównego będą Andrzej Jerszewski oraz Dawid Nitka. Sędzią technicznym spotkania będzie Kamil Żmijewski.

Damian Krumplewski prowadził w sumie pięć spotkań Chojniczanki. Ostatni, z Olimpią Elbląg zakończył się przegraną naszego zespołu 2:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 30. KOLEJKI 2 LIGI

26 kwietnia (Piątek)

Chojniczanka Chojnice — Sandecja Nowy Sącz, godzina: 19:30, sędzia Damian Krumplewski (Mrągowo)

Pogoń Siedlce — Radunia Stężyca, godzina: 20:00, sędzia Radosław Trochimiuk (Przasnysz)