Damian Krumplewski sędzią meczu z Olimpią Elbląg

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 17. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Olimpia Elbląg – Chojniczanka będzie Damian Krumplewski z Mrągowa.

Asystentami na linii będą natomiast Łukasz Sikora i Bartosz Tomaszuk. Na sędziego technicznego wyznaczony został Dawid Wiśniewski.

Damian Krumplewski prowadził cztery mecze Chojniczanki i wszystkie kończyły się wygraną naszego zespołu. Po raz ostatni był rozjemcą podczas lipcowego meczu z Lechem II Poznań, który zakończył się wygraną naszego zespołu 1:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 17. KOLEJKI 2 LIGI

10 listopada (piątek):

Kotwica Kołobrzeg – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań).

11 listopada (sobota):

Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice, godz. 16:15, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

12 listopada (niedziela):

GKS Jastrzębie – ŁKS II Łódź, godz. 12:30, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).
Lech II Poznań – Polonia Bytom, godz. 13:00, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).
Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn, godz. 13:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Zagłębie II Lubin – Stal Stalowa Wola, godz. 13:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy, godz. 20:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).

13 listopada (poniedziałek):

Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz, godz. 18:15, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).