Damian Primel przedłużył kontrakt z Chojniczanką #nowaTURa

Bramkarz Damian Primel zostaje w Chojniczance na dłużej. Wygasająca umowa 31-letniego bramkarza została przedłużona o rok.

Damian Primel trafił do Chojniczanki w styczniu bieżącego roku. W rundzie wiosennej bronił w dwóch ostatnich ligowych meczach Chluby Grodu Tura – z Odrą Opole i GKS-em Katowice. Wcześniej, reprezentował nasz klub także w rundzie jesiennej sezonu 2011/12. Wtedy w bluzie z herbem Chojniczanki bronił w 9 spotkaniach.

Nasz bramkarz ma już spore doświadczenie z gry na różnych poziomach rozgrywek – od tych na najwyższym szczeblu (4 mecze w Ekstraklasie w barwach Stali Mielec) po mecze w 1 i 2 Lidze

Damian, życzymy powodzenia i liczymy na kolejne udane występy w żółto-biało-czerwonych barwach!