Do następnego meczu pozostało

Daniel Skiba zawodnikiem Chojniczanki

Daniel Skiba został nowym zawodnikiem Chojniczanki. 23-letni napastnik związał się z naszym klubem umową do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok. W barwach Chluby Grodu Tura zagra z numerem 9.

Cieszymy się z pozyskania Daniela. Pracowaliśmy w ciszy nad tym transferem wiedząc, że zainteresowanie tym zawodnikiem wykazywało co najmniej trzech pierwszoligowców – komentuje Damian Wróbel, dyrektor sportowy Chojniczanki.

Nowy snajper Chojniczanki ostatnio reprezentował słoweński klub NK Aluminij Kidričevo. W poprzednim sezonie wywalczył z nim awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy na Słowenii. Przez półtora roku rozegrał 46 meczów w których zdobył 14 goli i zaliczył 8 asyst.

Daniel Skiba to wychowanek GKS-u Tychy. W Polsce związany był również z Polonią Łaziska Górne oraz Unią Kosztowy. Trzy lata spędził na Słowacji grając w FK Zeleziarne Podbrezova, MSK Novohrad Lucenec oraz FK Slavoj Trebisov.

Daniel, witamy w Chojniczance!

Proudly made by