Do następnego meczu pozostało

Dariusz Żuraw: Wykorzystaliśmy błędy Chojniczanki w wyprowadzeniu

Pomeczowy komentarz trenera Podbeskidzia.

Zaczęliśmy trochę niemrawo. Chojniczanka miała kilka stałych fragmentów gry z rzędu. Udało się nam przed tym wybronić. Później wyglądało to coraz lepiej. Wykorzystaliśmy indywidualne błędy Chojniczanki w wyprowadzeniu. Graliśmy szybko do przodu, to dało nam trzy bramki. W momencie, gdy zdobyliśmy czwartego gola, spotkanie było już zamknięte. Pochwaliłem zespół, że wskoczyliśmy na szóste miejsce. Pochwaliłem też za pierwszą połowę i dziesięć minut drugiej. Za dalszą część już nie, bo zespół, który chce o coś walczyć w tej lidze powinien ten mecz do końca rozegrać lepiej. My za dużo daliśmy miejsca przeciwnikowi. Kilka razy się zakotłowało pod naszą bramką. Tego nie chcemy – komentował po spotkaniu szkoleniowiec Podbeskidzia, Dariusz Żuraw.

Proudly made by