Do następnego meczu pozostało

Dawid Lic z profesjonalnym kontraktem

16-letni bramkarz Dawid Lic związał się z naszym klubem profesjonalnym kontraktem. Umowa młodego zawodnika Akademii Chojniczanki będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku. Lic został włączony również do treningów z pierwszym zespołem Chojniczanki.

Dawid Lic urodził się 6 lutego 2007 roku w Chojnicach. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Szarży Krojanty. Do Chojniczanki trafił w sezonie 2017/18 i przechodził przez kolejne szczeble juniorskich rozgrywek. W minionym sezonie był podstawowym bramkarzem zespołu Juniora Młodszego, a w rundzie wiosennej zadebiutował także w czwartoligowych rezerwach. Już w maju, był zaproszony na treningi z pierwszym zespołem Chluby Grodu Tura. Teraz od początku przygotowań pracuje już pod okiem trenera bramkarzy, Pawła Rompy.

Proudly made by