Do następnego meczu pozostało

Debiut Kacpra Kasperowicza w Młodzieżowej Reprezentacji Polski

Zawodnik naszej drużyny zagrał od pierwszej minuty w meczu Niemcy – Polska (U-20).
Polacy od 25. minuty meczu Elite League U20 prowadzili w starciu z naszymi zachodnimi sąsiadami. Drużyna Niemiec zdołała wyrównać wynik w 84. minucie, a trzy minuty później wyszła na prowadzenie i ostatecznie pokonał Reprezentację Biało-Czerwonych 2-1.

Polacy znajdują się aktualnie na 4. miejscu w ośmiozespołowej stawce Elite League U20. Następny mecz naszej Reprezentacji już 27 września. Polacy podejmą drużynę Portugalii.

Niemcy U20 – Polska U20 2:1 (0:1)

Bramki: Asllani 84′, Calhanoglu 87′ – Wędrychowski 25′

Polska U20: Bieszczad – Szymański, Tkocz, Kasperowicz – Talar (63. Bernard), Biegański (89. Witek),Neugebauer (46. Karasek), Wędrychowski (46. Sezonienko), Chrupałła (46. Walicki), Ibe-Torti (63. Klimej) – Buksa (63. Klisiewicz).

Proudly made by