Do następnego meczu pozostało

Dni Otwarte Akademii Chojniczanki

Zapraszamy na Dni Otwarte Akademii Chojniczanki!
W najbliższych tygodniach odbędą się Dni Otwarte Akademii Chojniczanki, na które zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2006-2017, chcące spróbować swoich sił na treningach piłki nożnej, piłki ręcznej lub lekkoatletyki pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Otwarte treningi będą idealną okazją do sprawdzenia jak wyglądają jednostki treningowe prowadzone przez trenerów poszczególnych roczników i dyscyplin, a także mogą być początkiem świetnej sportowej przygody podczas której młodzi ludzie będą realizować swoją pasję oraz zawiążą nowe znajomości.

Dni Otwarte obejmą wszystkie trzy sekcje naszej Akademii – piłkę nożną, lekkoatletykę oraz piłkę ręczną. Na Dni Otwarte zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki z roczników 2006 – 2017. Chętni muszą posiadać ze sobą właściwą odzież i obuwie sportowe, a także wodę niegazowaną.

Prosimy również o uzupełnienie formularza

HARMONOGRAM

Proudly made by