Do następnego meczu pozostało

Dom Towarowy Libera zwiększa wsparcie dla Chojniczanki

Złoty Sponsor Chojniczanki Dom Towarowy Libera zwiększa wsparcie dla klubu!

Dom Towarowy LIBERA jest obecnie jednym z najnowocześniejszych obiektów, galerii handlowych w Chojnicach. Dom Towarowy LIBERA oferuje zakupy w takich markach jak: MAKALU,SHOW ROOM, 5.10.15., GOLLUS, PUMA, ADIDAS, REEBOK i wiele innych. Na II piętrze Domu Towarowego LIBERA znajduje się Strefa Kibica Chojniczanki.

Po owocnych zakupach można spędzić czas w WidokowaCafe. Jest to kawiarnia która znajduje się na IV piętrze Domu Towarowego. To tam w miłej i przyjaznej atmosferze się zrelaksujesz i napijesz się kawy, a przy okazji będziesz miał okazję obejrzeć piękną panoramę miasta Chojnice.

Strona internetowa naszego partnera: http://libera.pl/

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by