Do następnego meczu pozostało

Dominik Banach dołącza do Chojniczanki #nowaTURa

Dominik Banach został nowym zawodnikiem Chojniczanki. 20-letni skrzydłowy został wypożyczony do naszego klubu z Radomiaka Radom do końca sezonu 2023/24. W #nowaTURa zagra z numerem 80.

Nowy reprezentant Chluby Grodu Tura urodził się 16 listopada 2002 roku w Poniatowej. Banach jest wychowankiem Dublera Opole Lubelskie. Ostatni sezon jako junior rozegrał w Motorze Lublin. W 2018 roku trafił do Opolanina Opole Lubelskie, gdzie debiutował w seniorskiej piłce i regularnie wpisywał się na listę strzelców w rozgrywkach Klasy Okręgowej oraz IV Ligi. Niecałe trzy lata później, talent Dominika dostrzegł Radomiak Radom, decydując się na wykupienie zawodnika. Przez ostatnie dwa sezony był wypożyczany z Radomiaka do drugoligowej Wisły Puławy. Przez ten czas zagrał tam w 57 meczach i strzelił 10 goli.

Dominik, witamy w Chojniczance!

Proudly made by