Do następnego meczu pozostało

DREW-TRANS II Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa zwiększa wsparcie dla Klubu

DREW-TRANS II Centrum Zaopatrzenia Meblarstwa i Budownictwa zwiększa wsparcie dla Klubu! 

DREW-TRANS II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją. Powstała w 2000 roku w Chojnicach, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Przez 20 lat działalności Drew-Trans II utworzyło swoje oddziały w Czarnej Wodzie i Starogardzie Gdańskim oraz w Pile.
Firma posiada kompleksową ofertę handlową materiałów i usług dla meblarstwa i budownictwa. Od początku działalności koncentruje się na sprzedaży płyt wiórowych, pilśniowych, laminowanych oraz akcesoriów i innych elementów niezbędnych do montażu i produkcji mebli. Rozbudowany park maszynowy pozwala realizować wysokiej jakości usługi docinania, wiercenia, oklejania i formatyzowania płyt.
Firma działając w branży materiałów drewnopochodnych intensywnie rozwija sprzedaż asortymentu budowlanego typu: płyty OSB, MFP, szalunkowe, sklejki czy też ekologiczne płyty z włókna drzewnego Steico do izolacji budynków. W stałej ofercie też drewno lite C24 oraz klejone KVH czy BSH, łaty strugane i impregnowane, kontrłaty a także boazeria. Wśród popularnych produktów znajdują się produkty Fermacell – płyty gipsowo-włóknowe, cementowo-włóknowe oraz suchy jastrych.
Kompleksowa oferta materiałów meblarstwa i budownictwa jest doceniana przez Klientów indywidualnych, jak również małe i duże firmy z terenu całego kraju i Europy.

www.drewtrans.pl
Dziękujemy za wsparcie! 

Proudly made by