Drugi mecz z Zagłębiem II Lubin kończy się porażką

Niestety przegraliśmy wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem II Lubin 2:1, przez większość meczu mając jednego zawodnika mniej.

Sytuacja naszego meczu została skomplikowana przez czerwoną kartkę, którą ujrzał Błażej Szczepanek już w 15. minucie meczu. Do przerwy udało się utrzymać remis mimo niekorzystnej sytuacji spowodowanej brakiem jednego zawodnika.

Bezbramkowy remis utrzymywał się przez 20 minut drugiej połowy, jednak w 67. minucie dla naszego rywala został podyktowany rzut karny. Wykorzystał go Rafał Adamski, otwierając wynik spotkania na 1:0 dla gospodarzy. W samej końcówce na 2:0 podwyższył Paweł Kruszelnicki, jednak w ostatnich sekundach meczu gola kontaktowego dla Chojniczanki strzelił Hide Vitallucci, ustawiając wynik spotkania na 2:1.

29. KOLEJKA 2 LIGA: Zagłębie II Lubin — Chojniczanka Chojnice 2:1 (0:0)

1:0 – Rafał Adamski 68′
2:0 – Paweł Kruszelnicki 93′
2:1 – Hide Vitalluci 95′

Zagłębie II: 1. Jasmin Burić, 2. Bartłomiej Kłudka (77′, 13. Kamil Sochań), 3. Kacper Lepczyński, 4. Igor Orlikowski, 5. Jakub Kolan, 7. Kacper Terlecki (77′, 16. Marcel Reguła), 6. Filip Kocaba, 8. Mateusz Dziewiatowski (63′, 17. Daniel Dudziński), 10. Patryk Kusztal (77′, 14. Mateusz Kizyma), 11. Paweł Kruszelnicki, 9. Rafał Adamski.

Chojniczanka: 1. Michał Antkowiak, 54. Grzegorz Szymusik, 21. Jakub Goliński, 14. Andrias Edmundsson, 80. Dominik Banach (76′, 26. Czesław Raburski) – 98. Peter Kolesár (68′, 10. Wojciech Szumilas), 34. Damian Nowacki (82′, 9. Daniel Skiba), 7. Błażej Szczepanek, 27. Hide Vitalucci, 77. Antoni Prałat (82′, 79. Marcin Kozina), 20. Valērijs Šabala.

Żółte kartki: Edmundsson, Vitalucci, Golinski.

Czerwona kartka: 15′ Błażej Szczepanek.