Do następnego meczu pozostało

Drugi tydzień przygotowań (FOTO)

Trwa drugi tydzień przygotowań Chojniczanki do rundy wiosennej 2023.

Okres przygotowawczy do rundy rewanżowej Fortuna 1 Ligi to w naszym klubie otwarcie nowego rozdziału. Nie jest to tylko slogan, ale każdy zawodnik pisze nową kartę. Piłkarze pracują na bardzo wysokich obrotach. Zwiększyła się objętość i intensywność treningów. Dużo czasu zespół spędza także na poznawaniu modelu gry, który preferuje trener Krzysztof Brede oraz analizie boiskowych zachowań w sparingu oraz treningu.

Oprócz wtorku i przedmeczowego piątku, codziennie odbywają się dwie jednostki treningowe. W sumie przez cały tydzień jest ich osiem + gra kontrolna.

W tym tygodniu rywalem Chojniczanki będzie ekstraklasowy Widzew Łódź. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17 grudnia o godzinie 13:00 w Wiśniowej Górze.

Proudly made by