Do następnego meczu pozostało

Dumni z Natury – Park 1000-lecia w Chojnicach

Park 1000-lecia to kolejne miejsce po Jeziorze Charzykowskim, które chcemy przybliżyć Wam w ramach projektu „Dumni z Natury”. Będzie to także główny motyw naszych grafik w weekendzie meczowym przed spotkaniem z Pogonią Siedlce.

 

Park 1000-lecia to jedno z najpiękniejszym miejsc w naszym mieście, w którym możecie się zarówno się zrelaksować, odpocząć jak i aktywnie spędzić czas. Jest to niewątpliwie jedna z wizytówek naszego miasta. Dla odwiedzających czekają liczne alejki dla spacerowiczów oraz rowerzystów, bogata roślinność, trzy zbiorniki wodne, skatepark, place zabaw dla najmłodszych, miejsca do gry w tenisa czy szachy, siłownia terenowa, plac zabaw dla psów, boulodrom latem a zimą lodowisko. Dodatkową atrakcją Parku 1000-lecia są zegar oraz kalendarz słoneczny, a wieczorami podświetlane wielobarwnie zbiorniki wodne. Lokalizacja Parku sprawia, że przez całą dobę możemy podziwiać przepiękną panoramę z Bazyliką Mniejsza pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela. W 2012 roku Park 1000-lecia zwyciężył w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku” w kategorii „Tereny zielone”

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by