Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska 2023 – Dzień III (rocznik 2015)

XIII Dziecięca Gala Piłkarska dobiegła końca! Niedzielę zdominowali najmłodsi przedstawiciele. Przez cały dzień rywalizowały drużyny z rocznika 2015. Poniżej przygotowaliśmy podsumowanie trzeciego dnia zmagań oraz obszerną fotorelację.

Podobnie jak w piątek i sobotę, mecze odbywały się na miejskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Huberta Wagnera oraz hali przy Szkole Podstawowej nr 5. Przez 3 dni rywalizowało prawie 600 zawodników!

Na turniejowych parkietach były emocje, gole, walka, rywalizacja w duchu fair-play oraz liczne wsparcie rodziców oraz rodzin uczestników. W naszym turnieju wygrał każdy zawodnik i nikt nie opuszcza hali bez nagród. Nie prowadzimy żadnych rankingów czy tabel. Po fazie grupowej każda z drużyn grała kolejne spotkania wg. turniejowej drabinki. Dało to 78 minut gry na zespół.

W III dniu turnieju zagrały drużyny: Brda Rytel, U2 Bytów, MKS Debrzno, Victoria Koronowo, Lider Rychnowy, Tucholanka Tuchola, Kolejarz Chojnice, JFA Przechlewo, po dwa zespoły Chemika Bydgoszcz i AP Szczecinek oraz cztery drużyny gospodarza turnieju czyli Chojniczanki.

Oprócz rozgrywek i dodatkowych atrakcji w postaci konkursów dla zawodników, pragniemy również pomagać. Podczas całego turnieju dostępne jest również specjalne stanowisko ze słodkościami i z napojami, a z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie małego Aleksa Żakowskiego z Chojnic, który walczy z SMA. Zaangażowaliśmy się także w akcję „Kartka Urodzinowa dla Natalki”. Natalka, która choruje na rozlanego glejaka pnia mózgu, otrzyma dużą kartkę urodzinową z podpisami wszystkich uczestników Dziecięcej Gali Piłkarskiej. 12 stycznia będzie obchodzić 6. urodziny i chcemy wspólnie przekazać słowa wsparcia.

We współpracy z KIKI pracownia artystyczna, każda z drużyn odbyła także zajęcia z zakresu budowania poczucia bezpieczeństwa w grupie, samoświadomości i budowania poczucia własnej wartości.

Na koniec niedzielnych zmagań, wyróżniono statuetkami, pamiątkowymi medalami oraz upominkami wszystkich zawodników i trenerów biorących udział w Dziecięcej Gali Piłkarskiej. Przyznano także indywidualne nagrody dla najlepszych graczy z każdej drużyny oraz zwycięzców w konkursach celności, szybkości i techniki. Dodatkowo wyróżniono również najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika drugiego dnia turnieju.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik trzeciego dnia zawodów: Tymoteusz Łazor (JFA Przechlewo)
Najlepszy bramkarz trzeciego dnia zawodów: Aleksander Lemański (Victoria Koronowo)
Zwycięzca konkursu celności: Franciszek Sala (MKS Debrzno)
Zwycięzca konkursu szybkości: Oliwier Frydrych (Victoria Koronowo)
Zwycięzca konkursu techniki: Franciszek Szuber (MKS Debrzno)

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy za wspaniałą rywalizację. Do zobaczenia za rok!

Patron główny turnieju:
– Ginter

Patroni honorowi:
– Burmistrz Miasta Chojnice;
– Starosta Powiatu Chojnickiego;
– Wójt Gminy Chojnice;

Partnerzy:
– Romgaz;
– PWC Wojciechowscy;
– Sport-Club.pl;
– NO10
– Bravry Polska;
– Pomorski Związek Piłki Nożnej;
– Nadleśnictwo Czersk;
– Nadleśnictwo Rytel;
– Restauracja Bazylia;
– KIKI pracownia artystyczna: zajęcia dla dzieci;
– Drukarnia Standruk;
– Pascal

Proudly made by