Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska 2024 – Dzień 1 (FOTO)

Za nami pierwszy dzień XIV Dziecięcej Gali Piłkarskiej, gdzie zmierzyły się ze sobą drużyny z rocznika 2014. Zapraszamy na podsumowanie pierwszego dnia zmagań oraz obszerną fotorelację.

Ze względu na sporą ilość uczestników, mecze odbywały się jednocześnie na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Huberta Wagnera w Chojnicach oraz w Szkole Podstawowej nr 5. W pierwszym dniu wydarzenia organizowanego przez Chojniczankę Chojnice, udział wzięło 15 zespołów, które podzielone były na Ligę Europy i Ligę Mistrzów.

Na obu parkietach nie brakowało emocji, sportowej rywalizacji, radości ze strzelonych goli czy sportowej złości z ich wpuszczenia. Zmagania młodych piłkarzy i piłkarek odbywały się w duchu fair-play przy licznym wsparciu rodziców, rodzin uczestników oraz ich przyjaciół.

W I dniu turnieju zagrały drużyny: MKS Debrzno, UKS GAP Bruskowo Wielkie, Grom Więcbork, JFA Przechlewo, Beniaminek Starogard Gdański, Tucholanka Tuchola, Brda Rytel, Zieloni Łąg, Tęcza, Kolejarz Chojnice I, Kolejarz Chojnice II, AP Reissa Śliwice, Salos Brusy oraz dwa zespoły gospodarza zawodów, czyli Chojniczanki.

Po skończonej rywalizacji wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrodzono wyróżniających się zawodników.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik Ligi Europy: Wiktor Kolaska (AP Reissa Śliwice)
Najlepszy bramkarz Ligi Europy: Filip Wojtkowiak (Chojniczanka)
Najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów: Hanna Michalik (UKS GAP Bruskowo Wielkie)
Najlepszy bramkarz Ligi Mistrzów: Adam Zawadzki (Beniaminek 03 Starogard Gdański)
Zwycięzca konkursu żonglerki (Liga Europy): Tadeusz Lipski (AP Reissa Śliwice)
Zwycięzca konkursu żonglerki (Liga Mistrzów): Aleksander Jarosz (MKS Debrzno)

W sobotę ciąg dalszy rywalizacji. Tym razem na parkiety obu boisk wybiegną piłkarze rocznika 2015. Serdecznie zapraszamy do udziału w kibicowaniu od godziny 9:30.

Organizacja tej imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia środowiska biznesowego Chojniczanki. Dziękujemy naszym mecenasom sportu: Ginter, Powiat Chojnicki, Miasto Chojnice, Pomorski Urząd Wojewódzki, Pomorski Związek Piłki Nożnej, Marbruk, CEO, PWC Wojciechowscy, Pestka Trans, Eurostandard, Picobello, Piotrex, Nadleśnictwo Czersk oraz Sport-Club.pl

Proudly made by