Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska 2024

W ponownie rozszerzonej formule odbędzie się kolejna Dziecięca Gala Piłkarska, czyli najważniejsza impreza piłkarska dla dzieci w naszym regionie. Turnieje finałowe zostały zaplanowane na 2-4 lutego 2024 roku.

Tym razem główne wydarzenie zostanie poprzedzone aż 6 turniejami wstępnymi, w których zawodnicy z roczników 2014, 2015 oraz 2016 zagrają o właściwe zaszeregowanie w turniejach finałowych w myśl zasady dostosowania poziomu trudności. Na hali widowiskowo-sportowej w Chojnicach, w poszczególne soboty listopada, grudnia oraz stycznia odbędą się po dwa turnieje wstępne dla każdego z roczników. Weźmie w nich udział po osiem drużyn i na ich podstawie ustalone zostaną grupy, które obowiązywać będą w turnieju finałowym.

Kiedy ogłosiłem wstępną informację o nowej edycji Dziecięcej Gali Piłkarskiej, niemal od razu rozdzwonił się telefon. Trenerzy drużyn, które brały udział w poprzednich latach zgłaszali się z informacjami, że na poprzednich edycjach było fenomenalnie i chcą również teraz zjawić się ze swoimi podopiecznymi. To cieszy, ale też motywuje do tego, żeby zrobić znowu coś więcej, coś lepiej. Chcemy żeby zawodnicy naszej Akademii cechowali się ambicją i odwagą, więc i my musimy podchodzić w taki sposób do naszych zadań – mówi trener Dawid Król, główny organizator.

Przez Dziecięcą Galę Piłkarską przewinęły się w przeszłości tysiące zawodników w tym także reprezentanci Polski oraz czołowi zawodnicy Ekstraklasy. Dziecięca Gala Piłkarska ma być również promocją aktywnego i zdrowego stylu życia. To wyjątkowa impreza, gdzie przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje.

Szacujemy, że w tej edycji weźmie udział około 600 dzieci. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Powiatu Chojnickiego – Marek Szczepański oraz Burmistrz Miasta Chojnice – Arseniusz Finster.

Na trybuny i do udziału w wydarzeniu zapraszamy również rodziców i kibiców!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres akademia@mkschojniczanka.pl w formie:

– nazwa klubu

– rocznik

– termin turnieju wstępnego

– imię i nazwisko Trenera

– numer telefonu Trenera

– mail Trenera

Decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 503 031 530.

Proudly made by