Do następnego meczu pozostało

Dziecięca Gala Piłkarska 2024 – Dzień 3 (FOTO)

Za nami trzeci i zarazem ostatni dzień XIV Dziecięcej Gali Piłkarskiej, gdzie zmierzyły się ze sobą drużyny z najmłodszego rocznika 2016. Zapraszamy na podsumowanie ostatniego dnia rywalizacji oraz obszerną fotorelację.

Mecze najmłodszych uczestników biorących udział w Gali odbywały się na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Huberta Wagnera w Chojnicach oraz w Szkole Podstawowej nr 5. Pomimo młodego wieku zawodnikom i zawodniczkom nie brakowało waleczności oraz chęci do gry.

Niektóre ze spotkań obfitowały w grad goli, inne rozstrzygały się w końcowych sekundach spotkania. Emocji nie brakowało, ale najważniejsza była dobra zabawa i możliwość skonfrontowania swoich umiejętności na tle rywali. Ekipy zostały podzielone na 2 grupy: Ligę Europy oraz Ligę Mistrzów.

W trzecim dniu turnieju na parkiety wybiegło w sumie szesnaście drużyn: UKS GAP Bruskowo Wielkie, Rawys Raciąż, JFA Przechlewo, Tęcza Brusy, dwie ekipy Kolejarza Chojnice, cztery Chojniczanki Chojnice, MKS Debrzno, Piast Człuchów, Olimpia Grudziądz, Brda Rytel, Mustang Ostaszewo oraz UKS Lider Rychnowy.

Po zakończonej rywalizacji wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrodzono wyróżniających się zawodników.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik Ligi Europy: Hanna Michalik (UKS GAP Bruskowo)
Najlepszy bramkarz Ligi Europy: Lena Kniter (Tęcza Brusy)
Najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów: Antoni Mróz (MKS Chojniczanka 1930)
Najlepszy bramkarz Ligi Mistrzów: Iga Wegner (MKS Debrzno)
Zwycięzca konkursu żonglerki (Liga Europy): Filip Włosek (Tęcza Brusy)
Zwycięzca konkursu żonglerki (Liga Mistrzów): Jan Szopa (Mustang Ostaszewo)

Organizacja tej imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia środowiska biznesowego Chojniczanki. Dziękujemy naszym mecenasom sportu: Ginter, Powiat Chojnicki, Miasto Chojnice, Pomorski Urząd Wojewódzki, Pomorski Związek Piłki Nożnej, Marbruk, CEO, PWC Wojciechowscy, Pestka Trans, Eurostandard, Picobello, Piotrex, Nadleśnictwo Czersk oraz Sport-Club.pl.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju oraz mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

Proudly made by