Do następnego meczu pozostało

Dzień Kobiet z Chojniczanką

Drogie Panie, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet od całej męskiej załogi klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Skoro Dzień Kobiet to i Chojniczanka pojawia się na mieście z kwiatami. Z samego rana w składzie Damian Primel, Grzegorz Szymusik i Damian Byrtek, przespacerowaliśmy się po Starym Rynku w Chojnicach i wręczaliśmy kwiaty oraz zaproszenia na piątkowy mecz z Ruchem Chorzów.

To jednak nie był koniec naszej akcji. Byli zawodnicy, ale na Starym Rynku w Chojnicach w godzinach popołudniowych z najserdeczniejszymi życzeniami na Dzień Kobiet pojawili się również nasi trenerzy w składzie: Piotr Kieruzel, Paweł Skiba i Łukasz Rusinek.

Patronem Dnia Kobiet z Chojniczanką jest kwiaciarnia „Kwiaty na Rogu” zlokalizowana przy ulicy 31 Stycznia 35 w Chojnicach.

Proudly made by